Kdo jsme

Ondra s Katkou vždycky rádi jedli...a ještě raději zkoušeli nové a kvalitní potraviny.
Když se tenkrát Katky ptali, co by chtěla jednou dělat, odpověděla: ‚‚Mít obchod, kde budou lidi kupovat dárky pro své blízké‘‘. Vystudovala nutriční terapii a vzala si gurmána Ondru, který si vždy rád zajde na dobré jídlo do restaurace nebo do obchodu s delikatesami...Spojením cest těchto dvou lidí nemohlo v roce 2014 vzniknout nic jiného, než obchod Delikatesy Amelie.
Rodinným obchůdkem chtěli přiblížit lidem v Jičíně zdravé, kvalitní a chuťově dokonalé potraviny z různých koutů světa, potraviny od šikovných drobných výrobců.

 

Často zde zákazníci nakupovali dárky pro své blízké – věděli, že dobrotami z Amelie nikdy neurazí a dají jim možnost ochutnat něco, co si třeba sami nekoupí.
Katka s Ondrou měli vizi, aby si lidé kupovali kvalitní potraviny i pro sebe... proto přišla o 5 let později myšlenka rozšíření obchodu o bezobalovou část. Znovupoužívání a recyklace obalů a následné snižování odpadu v domácnosti, je také pro Ondru s Katkou blízké téma. Proto jim bezobalový prodej dává obrovský smysl.
Lidé si tak nakoupí do svých nádob a obalů kvalitní a zdravé potraviny i pro sebe a ještě nemusí tak často chodit s košem 🙂

 

Závěrem patří dík všem zákazníkům za důvěru a podporu naší myšlenky... Amelie je pro nás srdcovou záležitostí a proto si velmi vážíme toho, že s vámi můžeme být a postupně rozšiřovat sortiment a přinášet vám tak širší výběr surovin dle vaší poptávky... Naším přáním je, abychom se s vámi mohli stále znova a znova potkávat s úsměvem a v příjemné přátelské atmosféře.....prostě na jedné společné vlně 🙂

Za tým Delikates Amelie


 

Chcete se podívat na další fotky od nás? Zde máme odkaz 🙂